توافق نامه کاربری سامانه 123بفروشدر صورت عدم توافق با این شرایط شما قادر به استفاده از خدمات سایت نخواهید بود. قوانین موجود جهت ایجاد بستری مناسب و مطمئن در اینترنت برای فروشندگان و خریداران وضع گردیده تا با استفاده از تسهیلات سامانه اقدام به خرید و فروش اینترنتی بنمایند.

 1. شرایط عضویت کاربر:

  تمامی افراد حقیقی و حقوقی، دارای 18 سال و با تابعیت ایران که دارای شماره موبایل و مشخصات بانکی می باشند، می توانند در سامانه ثبت نام و از تسهیلات آن استفاده نمایند. عضویت در سامانه رایگان می باشد، با تایید نام کاربری، شماره تلفن همراه و مشخصات کاربری می توانید در سامانه ثبت نام کرده و اقدام به خرید و یا فروش کالا نمایید. تمامی مسئولیت فعالیت های کاربر بر عهده خود کاربر بوده و در غیر اینصورت کاربر مجاز به استفاده از خدمات سایت نمی باشد. کاربران حق فروش، انتقال و یا استفاده از اطلاعات کاربران دیگر را نداشته و در صورت محرز شدن این موضوع، حساب کاربری ابطال خواهد شد.

 2. اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام:

  اطلاعاتی از قبیل مشخصات فردی، اطلاعات پستی و شماره های تماس و ایمیل جهت فعالیت در سامانه مورد نیاز می باشد. این اطلاعات در سامانه محفوظ بوده و فقط جهت امور معاملاتی مورد استفاده قرار میگیرد. سامانه متعهد می شود که این اطلاعات فقط در زمینه معاملات موجود در سامانه مورد استفاده قرار گرفته و در اختیار شخص دیگری قرار نخواهد گرفت. کاربر موظف است در صورت تغییر مشخصات تماس و یا آدرس های پستی، سریعا از طریق پروفایل کاربری اقدام به تغییر مشخصات نماید.

 3. لغو حساب کاربری:

  کاربران می توانند از طریق فرم تماس با ما و یا ارسال درخواست به ایمیل info@123befroosh.com درخواست لغو حساب کاربری نمایند. لازم به ذکر است که اطلاعات کاربری غیرفعال گشته ولی اطلاعات از سامانه حذف نخواهد شد. با قبول این قوانین، سامانه مجاز است تا در صورت وقوع هرگونه تقلب، یا کشف احتمال تقلب و کلاهبرداری، عضویت کاربر را معلق و یا ابطال نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص ندارد .

 4. ارتباط میان کاربران با یکدیگر و سامانه:

  کاربران می توان از طریق فرم های تماس با ما، ارسال پیغام پستی و یا ایمیل با سامانه و یا دیگران ارتباط برقرار نمایند. لازم به ذکر است، تمامی پیغام ها و نظرات کاربران، توسط سامانه بررسی و در صورت درج شدن شماره تماس، آدرس، ایمیل، وب سایت، تمسخر و یا توهین، پیغام ها ویرایش و یا اینکه حذف خواهند شد. علارقم تلاش کارشناسان سامانه، در صورت دریافت هر نوع پیغام خلاف قوانین، مسئولیت بر عهده کاربر ارسال کننده بوده و بنابر قوانین سامانه با وی برخورد خواهد شد.

 5. فروش کالا:

  کاربران به عنوان فروشنده، می توانند هر کالایی در زمینه های کاری سامانه که در رده کالاهای غیرمجاز و قاچاق قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد را در سامانه به فروش برسانند. لازم به ذکر است، مسئولیت هرگونه کالای غیرمجاز و غیرقانونی بر عهده کاربر بوده و در صورت مشاهده، فعالیت کاربر تعلیق گشته و مراتب به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد. تمامی کالاها بعد از تایید کارشناسان سامانه فعال خواهند شد. در صورت نارضایتی خریداران و موارد مغایر با قوانین سامانه، هر زمان امکان حذف و غیرفعال نمودن کالا توسط کارشناسان سامانه میسر می باشد. کاربران موظف هستند، اطلاعات کاملی از نوع کالا، نام کالا، تصاویر، توضیحات و … که در شفافیت وضعیت کالا دخیل هستند را ارسال نمایند. کالای ارسال شده توسط فروشنده می بایست دقیقا با مشخصات کالای درج شده در سامانه تطابق داشته و هرگونه مغایرت باعث لغو سفارش و بازگشت وجه، با کسر هزینه های پرداخت شده به خریدار می باشد. فروشنده موظف می باشد نهایتا تا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش توسط خریدار، کالا ها را در بسته بندی مناسب و بر اساس انتخاب نحوه ارسال توسط خریدار، برای وی ارسال و اطلاعات ارسال کالا را برای خریدار ارسال نماید. فروشنده موظف می باشد در بسته بندی کالا دقت لازم را به عمل آورد، هرگونه شکستگی و یا خرابی طی حمل کالا بر عهده فروشنده می باشد. در صورت اتمام موجودی کالا، کاربر موظف است موجودی کالا در سامانه را صفر نماید. لازم به ذکر است، مسئولیت توضیحات، عکس، اطلاعات و قیمت درج شده برای کالا بر عهده کاربر بوده و سامانه مسئولیتی در قبال آنها ندارد. هرگونه خرید و فروش در خارج از سامانه مجاز نبوده و مسئولیت آن بر عهده کاربران می باشد.

 6. خرید کالا:

  تمامی کاربران سامانه که عضویت آنها تایید شده است، می توانند اقدام به خرید کالاهای موجود در سامانه بنمایند. خریدار موظف است نهایتا تا 48 ساعت بعد از دریافت کالا، اقدام به تایید دریافت کالا نماید. در این مدت 48 ساعته، خریدار می بایست مشخصات کالای دریافتی را با مشخصات درج شده در سامانه تطابق داده و در صورت نبود هیچگونه مغایرتی، اقدام به تایید دریافت کالا نماید. لازم به ذکر است، در صورت بروز مشکل و یا مغایرت، خریداران می توانند از طریق پیغام خصوصی با فروشنده اقدام به مکاتبه و مشکل را رفع نمایند. در صورتی که از طریق پیغام خصوصی مشکل رفع نشد، می توانند با ایجاد شکایت از داوری کارشناسان سامانه جهت رفع مشکل استفاده نمایند. نظر نهایی توسط کارشناس سامانه اعلام گشته و هردوطرف موظف به انجام آن می باشند. تنها مستندات و اطلاعات درج شده در سامانه قابل قبول بوده و ارتباطات خارج از سامانه غیر مجاز و مورد تایید سامانه نمی باشد.

 7. برداشت از حساب:

  مبلغ موجود در کیف پول در قسمت "مبلغ قابل برداشت" امکان برداشت و واریز به حساب بانکی کاربر را دارا می باشد. جهت برداشت وجه، می بایست شماره شبای بانکی به نام کاربر ثبت نام شده در سایت از قسمت پروفایل کاربری تکمیل شده باشد. لازم به ذکر است که نهایتا تا 48 ساعت بعد از درخواست وجه، مبلغ به حساب کاربر واریز و مراتب به وی اعلام خواهد شد. در صورت وجود شکایت باز، تا زمان بسته نشدن شکایت، مبلغ به حساب کاربر واریز نخواهد شد. در صورت ناراضی بودن مشتری، تا 7 روز مهلت تست به مشتری ارائه گشته و در صورتی که تا 7 روز کالای ارسال شده مشکلی نداشته و کاربر شکایتی نداشته باشد، مبلغ قابل برداشت می باشد. مبلغ سفارشات باز، تا زمان رسیدن کالا به خریدار و تایید دریافت کالا، به امانت نزد سامانه مانده تا خریدار دریافت کالا با مشخصات درج شده در صفحه کالا را تایید نماید.

 8. درصد سامانه:

  در هر سفارش، درصدی بر اساس فرمول ذکر شده ( برای مشاهده اینجا کلیک کنید) از مبلغ فروش کسر و در پایان فرایند خرید به حساب سامانه واریز میگردد. این مبلغ بر اساس مبلغ فروش بوده و مبلغ مشخص شده جهت ارسال کالا، به صورت مجزا به حساب فروشنده بدون کسری واری خواهد شد. درصد سود سامانه و مالیات، هر 6 ماه یکبار بررسی و در صورت نیاز تغییر خواهند کرد. لازم به ذکر است، در صورت وجود تخفیف و موارد تشویقی، مراتب ا طریق پنل کاربری اعلام خواهد شد.

 9. بن خرید:

  بن های خرید از حساب سامانه به کیف پول کاربر واریز و فقط امکان خرید برای آن مبلغ میسر می باشد. بن های خرید دارای زمان پایان بوده و در صورت استفاده نکردن مبلغ مسدود می گردد. امکان برداشت مستقیم از مبلغ بن های خرید میسر نمی باشد.